Pracovní nabídka

Pojďte pracovat k nám...

CNC Operátor frézař / soustružník

Náplň práce

Práce na moderních strojích značky HASS v klimatizovaných prostorech. Výroba dle zákaznické dokumentace. Prúběžná kontrola výráběných dílů a případné seřízení stroje (korekce).

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru strojírenství / obráběč kovů /mechanik seřizovač / mechatronik
  • obsluha a programování CNC frézek v systému ISO, samostatnost
  • 3 směnný provoz
  • znalost výkresové dokumentace
  • opakovaná výroba menších sérií, spíše drobné dílce
  • pečlivost, ochota pracovat
  • znalost práce s měřidly
  • praxe min. 5 let

Nabízíme

  • nadstandardní ohodnocení, práci ve stabilní firmě
  • stravenkový paušál, zajištění pitného režimu na pracovišti
  • 13. plat
  • telefonní tarif zdarma, neomezené volání, 5GB dat (po zkušební době)
  • volné víkendy
  • možnost bezproblémového zaškolení našimi pracovníky
  • přátelskou atmosféru, dobré pracovní vztahy
  • klimatizované pracoviště
  • profesní růst, prostředí s nejnovějšími CNC stroji HAAS
  • práce převážně pro zahraniční klientelu
  • strategickou polohu poblíž vlakového a autobusového nádraží v Olomouci
  • firemní akce ke konci pracovního roku
  • vánoční balíčky

Modul: Pracovní místa

Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat ohledně dalšího postupu.
Děkujeme za Váš zájem.

Jméno *
Pracovní pozice *
Telefon
Vaše zpráva *
Příloha

Informace o zpracování osobních údajů (ve smyslu GDPR) naleznete zde.

Formulář - pracovní místa